16. dubna 2013

Dotestováno: Haar Vital Komplex mit Zink

Nejradši bych tu teď napsala nějaký pozdrav ve stylu: HI MY BEAUTIES!..ale prostě v češtině to není ono a psát tu pozdrav v angličtině mi přijde divné, takže to pro dnešek necháme na obyčejném českém AHOJ! :)

A taky bych ráda přivítala jednu návštěvu, která nás všechny konečně po půl roce navštívila - sluníčko vítej opět mezi námi! :) To teplo a hezké počasí mi dodává na dobré náladě, tak doufám, že jste na tom podobně!


A teď už ke kosmetickému tématu.
Jak víte, začátkem září jsem začala testovat kapsle na vlasy Haar Vital Komplex mit Zink od Das Gesunde Plus. Původně to mělo být testování pouze na 2 měsíce...jenže já na toto téme nějak zprvu pozapomněla a potom už jsem na blog neměla náladu a teď se tedy tímto snažím dohnat "blogové resty". :) Když to vezmu z druhé strany, tak jsem vlastně ráda, že jsem kapsle testovala cca 1/2 roku, protože takhle můžu alespoň lépe posoudit výsledky a funkčnost.
Během testování došlo k tomu, že u kupování nového balení jsem zjistila, že kapsle mají nový obal, ale ničeho se nebojte, složení zůstalo beze změny.

Starý obal

Nový obal (složení zůstalo stejné)
Název: Haar Vital Komplex mit Zink (Das Gesunde Plus)
Cena: kolem 60 Kč
Obsah: 60 kapslí
Užívání: 1 kapsle denně
Kde koupit: DM drogerie
Doba testování: 7 měsíců

Můj verdikt: Tyto kapsle bych zařadila mezi mé nejoblíbenější doplňky stravy. U dražších tabletek na vlasy jsem zaznamenala účinek buď stejný nebo vůbec žádný.. Mé vlasy, které jsou zničené žehlením a tím pádem se mi lámou, padají a opravdu pomalu rostou...rostou po těchto tabletkách rozhodně rychleji a padají o něco méně, také nehty mám pevnější. :) O jejich účincích mě hlavně přesvědčil zhruba měsíc, kdy jsem je nepoužívala a v této době se mi neskutečně zhoršila kvalita nehtů i vlasů. Po opětovném pravidelném uživání se vše začíná vracet zase do normálu.

+ cena
+ účinnost

+ dostupnost

- žádnéCelkově dávám 5 střevíčků z 5ti, tento výrobek můžu jedině doporučit.Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...